اطلاعات فنی

در این قسمت برخی از رایج ترین سوالات فنی را قرار داده ایم :

خیر تمامی آنتی ویروس های اورجینال اورجینال هم برای فعالسازی و هم برای به روز رسانی نیاز به دسترسی به اینترنت دارند.

یک نسخه آزمایشی است که توسط کمپانی اصلی توزیع می شود و به مدت 30 روز مورد مورد استفاده قرار می گیرد و تا کاربر تمامی امکانات آنتی ویروس را تست و بررسی کند

یک لایسنس است که بر روی 6 دستگاه با سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز، مک، لینوکس و اندروید قابل استفاده هستند.

از سرور اصلی ESET آپدیت می شوند و در صورت نیاز به دانلود تنها باید از سایت اصلی ایست نرم افزار را دانلود کرد

دلایل متعددی برای فعال نشدن کد لایسنس وجود دارد که در سایت های اصلی ESET و کسپر هم به انها اشاره شده است و برای رفع این خطا ها به صفحه پشتیبانی مراجعه کنید یا با پشتیبانی تماس بگیرید.

سولات خرید ،پرداخت و ارسال

با توجه به سوالات مختلف شما کاربران گرامی ما تعدادی از پاسخ های آنها را برای شما در اینجا آماده کرده ایم :

خیر از آنجایی که لایسنس های ما کاملا اورجینال هستند این امکان وجود ندارد.

پارت نامبر خود را به پشتیبانی اعلام کنید و با پشتیبانی تماس بگیرید .

پرداخت اینترنتی ناموفق و اطمینان از برگشت وجه و برطرف شدن مشکل 4 حالت وجود دارد که نیاز به پیگیری و رفع مشکل دارد: 1- پرداخت اینترنتی ناموفق باشد و پول از حساب خریدار کسر گردد و به حساب ما آمده است، در این صورت طی 2-3 ساعت از طرف بانک اصلاح سند خواهد خورد و پول به حساب خریدار اتوماتیک برگشت داده خواهد شد. 2- پرداخت اینترنتی ناموفق باشد و پول از حساب خریدار کسر گردد و به حساب ما نیز نیامده است، در این صورت طی 72 ساعت از طرف بانک اصلاح سند خواهد خورد و پول به حساب خریدار اتوماتیک برگشت داده خواهد شد. 3- پرداخت اینترنتی موفق باشد و پول از حساب خریدار کسر گردد و به حساب ما نیامده است، در این صورت معمولا طی 24 ساعت پول به حساب ما واریز خواهد شد در صورتیکه این امر اتفاق نیافتد، میبایست پول از طرف بانک به حساب خریدار اتوماتیک برگشت داده شود و در صورتیکه هیچکدام از این دو حالت اتفاق نیافتد، خریدار میبایست جهت پیگیری به بانک خودش (مبدا) مراجعه نماید… 4- پرداخت اینترنتی موفق باشد و پول از حساب خریدار کسر گردد و به حساب ما نیز امده است ولی به علت خطای سیستمی (برای محصولاتی که تحویل به لحظه و آنی دارند) محصول تحویل نشود، در این حالت در پنل ما مشخص میگردد و به سرعت خرید مشتری پیگیری می گردد.

کدهای دریافتی از سایت کاملا اورجینال است. برای اطمینان از این مورد می توان آنتی ویروس را از سایت اصلی محصولات ایست و کسپر یعنی eset.com یا kaspersky.com دانلود کرده و لایسنس دریافتی را روی آنتی ویروس فعال کنید.